01:05

Hategan, crucificat: Ce s-a scris despre prestatia sa in City - Dortmund

Aflat la prima delegare in Liga Campionilor, dupa controversatul meci PSG - Istanbul Basaksehir, disputat la 8 decembrie, centralul de 40 de ani a avut o prestatie slaba, care i-a adus un val de critici. continuă pe Adevărul

Hategan, decizii controversate in Man. City-Dortmund! Romanul, criticat dur: Ar trebui sa mearga la un control!

Marti seara,Ovidiu Hategan a condus meciul dinprima mansa a sfertului de finala din Liga Campionilor, Manchester City - Borussia Dortmund, partida incheiata cu victoria gazdelor, 2-1.

Controversa dupa meciul City-Dortmund: Arbitrul asistent Octavian Sovre i-a cerut un autograf lui Haaland - VIDEO

Arbitrul asistent Octavian Sovre i-a cerut un autograf lui Erling Haaland, dupa meciul pierdut de Borussia Dortmund, scor 1-2, cu Manchester City, in turul sferturilor Ligii Campionilor.