07:00

Liga Campionilor Umilinta majora pentru Lucescu. Bayern Munchen a zdrobit-o pe Sahtior Donetk cu scor 7-0/ PSG o elimina dramatic pe Chelsea in prelungiri

Bayern Munchen s-a calificat in sferturile de finala ale Ligii Campionilor, dupa ce a invins, miercuri, pe teren propriu, cu scorul de 7-0 2-0), formatia ucraineana Sahtior Donetk, antrenata de Mircea Lucescu, potrivit Mediafax. Dupa primele 90 de minute, meciul dintre Chelsea si PSG s-a terminat la fel ca in tur, 1-1, si partida a intrat in prelungiri. Hazard a marcat din penalty, in minutul 96, dar Thiago Silva a inscris cu o lovitura de cap in minutul 113 si a adus calificarea pentru PSG. continuă pe Hotnews

actualitate, 07:00