14:00

LIVE Champions League, sferturi: Sahtior-Bayern 0-0 si PSG-Chelsea 1-1

Urmariti in aceasta pagina live text dupa ora 21:45 primele doua sferturi de finala din Champions League:Sahtior-Bayern si PSG-Chelsea. continuă pe Online Sport

LIVE Champions League, sferturi: Sahtior-Bayern si PSG-Chelsea

LIVE Champions League, sferturi: Sahtior-Bayern si PSG-Chelsea (21:45)

Champions League: Azi se vor juca primele meciuri din optimi - PSG vs Chelsea, derbiul zilei

Marti vor debuta meciurile din optimile Champions League, derbiul zilei fiind cel dintre PSG si Chelsea. Cele doua echipe s-au intalni si in stagiunea trecuta, londonezii eliminandu-i pe francezi in sferturi 1-3 la Paris si 2-0 la Londra). In cealalta disputa a zilei se vor duela Sahtior si Bayern Munchen.

Avancronica Sahtior Donetk-Bayern Munchen: Guardiola il lauda pe Mircea Lucescu inaintea meciului direct (21:45)

Fara meci oficial in ultimele zece saptamani, Sahtior Donetk primeste marti seara la Lvov in exil vizita campioanei Germaniei, Bayern Munchen, in prima mansa a optimilor de finala ale Ligii Campionilor.

Liga Campionilor: Sahtior - Bayern 0-0, dupa un meci cu multe galbene si o eliminare. Lucescu spera la calificare

Sahtior Dontek, antrenata de Mircea Lucescu, a incheiat la egalitate, scor 0-0, meciul de pe teren propriu cu Bayern Munchen, din prima mansa a optimilor de finala ale Ligii Campionilor.

VIDEO Liga Campionilor: doua goluri superbe in PSG - Chelsea si un rezultat surpriza la Sahtior - Bayern

Optimile Ligii Campionilor au inceput de marti seara cu partidele Sahtior Donetk - Bayern Munchen 0-0 si Paris Saint Germain - Chelsea 1-1. Miercuri au loc jocurile Schalke - Chelsea si Basel - Porto.

actualitate, 14:00