17:45

LIVE Liga 1 Dinamo-Sageata, FC Brasov-U Cluj, Otelul-Viitorul (19:30) si Astra-ACS Poli (21:30)

Cele patru meciuri programate vineri in Liga 1, din care trei simultan, de la 19:30,Dinamo-Sageata, FC Brasov-U Cluj, Otelul-Viitorul, sunt live pe onlinesport. Jocul dintre Astra si ACS Poli poate fi urmarit LIVE TEXT apasand pe link. continuă pe Online Sport

Liga I: Dinamo - Sageata Navodari, scor 4-1; FC Brasov - Universitatea Cluj, scor 0-0; Otelul Galati - FC Viitorul, scor 4-1

Formatia Otelul Galati a invins, vineri seara, pe teren propriu, cu scorul de 4-1 0-0), echipa FC Viitorul, intr-un meci din etapa a XXXII-a, penultima a Ligii I, in care oaspetii au jucat in inferioritate.

LIVE Liga 1 CFR Cluj-Gaz Metan 1-0

Penultima etapa a Ligii 1 incepe astazi, de la ora 18:30, cand se va da startul meciului dintre Pandurii si Corona Brasovscor final 5-0), urmat de CFR Cluj-Gaz Metan Medias21:00). Ambele sunt LIVE TEXT pe site, intrati aici pentru a obtine informatii in timp real, minut cu minut.

LIVE Liga 1 CFR Cluj-Gaz Metan 0-0

LIVE Liga 1 Pandurii-Corona 4-0, urmeaza CFR Cluj-Gaz Metan (21:00)

Penultima etapa a Ligii 1 incepe astazi, de la ora 18:30, cand se va da startul meciului dintre Pandurii si Corona Brasov, urmat de CFR Cluj-Gaz Metan Medias21:00). Ambele sunt LIVE TEXT pe site, intrati aici pentru a obtine informatii in timp real, minut cu minut.

LIVE Liga 1 Pandurii-Corona (18:30) si CFR Cluj-Gaz Metan (21:00)

LIVE Liga 1 Pandurii-Corona 2-0

Masuri de ordine pentru meciul Dinamo-Sageata Navodari

Aproximativ 100 de politisti bucuresteni sunt in dispozitiv, vineri, pentru mentinerea ordinii publice si a sigurantei rutiere, cu ocazia desfasurarii pe Stadionul DINAMO din Capitala, a meciului de fotbal dintre FC DINAMO 1948 BUCURESTI si AFC SAGEATA NAVODARI.

actualitate, 17:45