14:30

Meciul CFR Cluj - Steaua, intrerupt cateva minute din cauza scandarilor antimaghiare

Arbitrul central al partidei CFR Cluj - Steaua Bucuresti, disputata sambata seara, a oprit jocul, in minutul 22, din cauza unor scandari antimaghiare ale galeriei Stelei. Afara, afara cu ungurii din tara!, au strigat suporterii formatiei oaspete, potrivit GSP. ro. continuă pe Hotnews

CFR Cluj si Steaua se intalnesc in cel mai interesant meci al etapei 22

CFR Cluj - Steaua este meciul vedeta al etapei 22 si are loc sambata seara de la ora 20:00, live pe onlinesport. ro.

CFR Cluj - Steaua: nimic pe teren, totul in tribune. Arbitrul le-a cerut celor prezenti sa nu mai scandeze Romania

Deplasarea pe care Steaua a facut-o sambata, in Ardeal, la CFR Cluj, a fost tinta razboiului etnic romano-maghiar.

CFR Cluj - Steaua: nimic pe teren, totul in tribune. Observatorul meciului le-a cerut celor prezenti sa nu mai scandeze Romania

Ros-albastrii s-au impus prin golul lui Alexandru Chipciu, reusit in minutul 83, insa deplasarea pe care Steaua a facut-o sambata, in Ardeal, la CFR Cluj, a fost tinta razboiului etnic romano-maghiar.

Steaua a batut CFR Cluj cu 1-0, in Liga I

Echipa Steaua Bucuresti a invins, sambata seara, pe CFR Cluj in deplasare, cu scorul de 1-0, intr-un meci din etapa a XXII-a a Ligii I. Unicul gol a fost a inscris de Alex Chipciu in minutul 83. Mijlocasul.

Coreea de Nord a testat o racheta cu cateva minute inainte de trecerea unui avion de pasageri chinez

Un avion de pasageri chinez care avea la bord 220 de persoane a trecut prin zona prin care cu cateva minute in urma fusese lansata o racheta nord-coreeana cu raza scurta de actiune, anunta Guvernul.

Coreea de Nord a testat o racheta cu cateva minute inainte de trecerea unui avion cu 220 pasageri la bord

Un avion care avea la bord 220 de cetateni chinezi a trecut prin zona prin care cu doar cateva minute inainte Coreea de Nord lansase o racheta cu raza scurta de actiune, a anuntat Guvernul de la Seul, citat de.

actualitate, 14:30