13:45

Steaua a batut CFR Cluj cu 1-0, in Liga I

Echipa Steaua Bucuresti a invins, sambata seara, pe CFR Cluj in deplasare, cu scorul de 1-0, intr-un meci din etapa a XXII-a a Ligii I. Unicul gol a fost a inscris de Alex Chipciu in minutul 83. Mijlocasul. continuă pe Antena3

CFR Cluj si Steaua se intalnesc in cel mai interesant meci al etapei 22

CFR Cluj - Steaua este meciul vedeta al etapei 22 si are loc sambata seara de la ora 20:00, live pe onlinesport. ro.

Meciul CFR Cluj - Steaua, intrerupt cateva minute din cauza scandarilor antimaghiare

Arbitrul central al partidei CFR Cluj - Steaua Bucuresti, disputata sambata seara, a oprit jocul, in minutul 22, din cauza unor scandari antimaghiare ale galeriei Stelei. Afara, afara cu ungurii din tara!, au strigat suporterii formatiei oaspete, potrivit GSP. ro.

CFR Cluj - Steaua: nimic pe teren, totul in tribune. Arbitrul le-a cerut celor prezenti sa nu mai scandeze Romania

Deplasarea pe care Steaua a facut-o sambata, in Ardeal, la CFR Cluj, a fost tinta razboiului etnic romano-maghiar.

CFR Cluj - Steaua: nimic pe teren, totul in tribune. Observatorul meciului le-a cerut celor prezenti sa nu mai scandeze Romania

Ros-albastrii s-au impus prin golul lui Alexandru Chipciu, reusit in minutul 83, insa deplasarea pe care Steaua a facut-o sambata, in Ardeal, la CFR Cluj, a fost tinta razboiului etnic romano-maghiar.

actualitate, 13:45