19:15

Simona Halep la Cincinnati. Romanca s-a calificat in semifinale, runda in care va juca impotriva Jelenei Jankovici

Simona Halep a reusit, sambata dimineata, sa o invinga in pe sportiva Anastasia Pavliucenkova, scor 7-6, 6-2, calificandu-se astfel in semifinalele turneului WTA de la Cincinnati. continuă pe Adevărul

VICTORIE pentru Simona Halep, la Cincinnati. Romanca s-a CALIFICAT in sferturile de finala

Jucatoarea de tenis Simona Halep, locul 3 WTA si cap de serie numarul 3, a invins-o, vineri, cu scorul de 4-6, 6-4, 6-2, pe sportiva germana Andrea Petkovic, locul 17 WTA si cap de serie numarul 15. Astfel, sportiva romanca s-a calificat in sferturile de finala ale turneului de la Cincinnati .

Simona Halep la Cincinnati. Romanca a invins-o pe Andrea Petkovici si s-a calificat in sferturi

Simona Halep a reusit, vineri dimineata, sa o invinga pe germanca Andrea Petkovici, 4-6, 6-4, 6-2, calificandu-se in sferturile de finala ale turneului WTA de la Cincinnati.

Simona Halep la Cincinnati: s-a stabilit ora partidei cu Jankovici din semifinale. Unde se vede meciul

Simona Halep s-a calificat in semifinalele turneului de la Cincinnati, dupa ce a castigat partida cu Anastasia Pavlyucenkova, din Rusia, scor 7-6, 6-2.

Simona Halep s-a calificat in semifinalele de la Cincinnati

Simona Halep s-a calificat in semifinalele turneului de la Cincinnati. Halep a invins-o pe sportiva rusa Anastasia Pavliucenkova, dupa o partida de o ora si 41 de minute. Romanca s-a impus in doua seturi,.

Simona Halep ajunge in semifinale la Cincinnati

Simona Halep s-a calificat, vineri noapte, in semifinalele turneului WTA Premier 5 de la Cincinnati dupa o victorie in doua seturi obtinuta in fata rusoaicei Anastasia Pavlyuchenkova, scor 7-6 3), 6-2.

Turneul de la Cincinnati: Simona Halep s-a calificat in optimile de finala

Simona Halep, numarul 3 WTA, s-a calificat in optimile de finala ale turneului WTA de la Cincinnati SUA). Romanca a invins-o pe Kristina Mladenovic Franta), intr-o partida din turul II al competitiei,.

Turneul de la Cincinnati: Simona Halep s-a calificat in optimile de finala. A trebuit sa fiu foarte concentrata si sa joc foarte bine. Am incercat sa lovesc fiecare minge si sa nu cedez

Simona Halep s-a califcat in sferturile de finala ale turneului de la Cincinnati

Simona Halep, locul 3 WTA si cap de serie numarul 3, s-a calificat vineri in sferturile de finala ale turneului de la Cincinnati, scrie Mediafax. Jucatoarea romanca a a invins-o in optimi pe nemtoaica Andrea.

LIVE Simona Halep - Jelena Jankovic in semifinale la Cincinnati (ora 4:00)

Simona Halep se afla la un singur meci distanta de calificarea intr-o noua finala de turneu WTA si de revenirea pe locul secund in clasamentul mondial.

LIVE Simona Halep - Jelena Jankovic in semifinale la Cincinnati (sambata dimineata, ora 4:00)

actualitate, 19:15