10:30

LIVE Liga 1, Etapa 17-a: Gaz Metan-Brasov (18:00) si Viitorul-Botosani (20:30)

Onlinesport. ro transmite vineri primele doua meciuri dinultima etapa a turului Ligii 1 dupa cum urmeaza:Gaz Metan-Brasov 18:00) si Viitorul-Botosani 20:30) - vineri. continuă pe Online Sport

LIVE Liga 1, Etapa 17-a: Gaz Metan-Brasov 2-0. Un penalty ratat si un alt gol anulat

Gaz Metan obtine prima victorie dupa opt etape de seceta

Echipa Gaz Metan Medias a castigat ultimul meci din 2014, scor 2-1 pe teren propriu cu FC Brasov in etapa a 17-a din Liga 1.

Liga I: Gaz Metan Medias - FC Brasov, scor 2-1

Formatia Gaz Metan Medias a invins, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 2-1 2-0), echipa FC Brasov, in primul meci al etapei a XVII-a a Ligii I, ultima a turului. Golurile au fost marcate de Azdren Llullaku, .

Llullaku, dubla in primele cinci minute, in victoria lui Gaz Metan, 2-1 cu Brasov

Gaz Metan s-a impus cu 2-1 in primul meci al etapei a 17-a, in fata celor de la FC Brasov. Eroul gazdelor a fost albanezul Llullaku, care a marcat de doua ori in primele cinci minute!.

actualitate, 10:30