12:00

Simona Halep s-a calificat in semifinalele Australian Open, pentru prima oara in cariera

Simona Halep s-a calificat in semifinalele de la Australian Open, la capatul unui meci senzational facut de romanca. Karolina Pliskova a inceput meciul in forta, castigand. continuă pe Antena3

Begu si Niculescu s-au calificat in semifinalele Australian Open dupa o revenire spectaculoasa a adversarelor

Irina Begu si Monica Niculescu s-au calificat in semifinalele probei de dublu la Australian Open, scor 4-6, 6-2, 6-0 dupa ce le-au invis pe Jennifer Brady si Vania King din Statele Unite.

Simona Halep, in semifinale la Australian Open. Meci uluitor pentru romanca

Jucatoarea romana de tenis Simona Halep, numarul unu mondial, s-a calificat in premiera in semifinalele turneului Australian Open, primul de Mare Slem al anului, miercuri, la Melbourne, dupa ce a .

Simona Halep, in sferturi la Australian Open: Romanca a invins-o in optimi pe Naomi Osaka din Japonia

Simona Halep s-a calificat luni dimineata in sferturi la Australian Open, dupa ce a invins-o pe Naomi Osaka, din Japonia, cu scorul de 6-3, 6-2. Stire in curs de actualizare .

Simona Halep, in finala la Australian Open. Cine o vede acolo

Dupa infrangerea in fataCarolinei Wozniacki, sportiva din SpaniaCarla Suarez Navarromizeaza pe un ultim act intre numarul unu mondial,Simona Halep,si.

Kerber o asteapta pe Halep in semifinalele Australian Open

Pentru Angelique Kerber meciul cu Madison Keys din sferturile Australian Open a fost ca o plimbare in parc.

S-a anuntat ora meciului dintre Simona Halep si Karolina Pliskova. Cand intra pe teren liderul WTA pentru un loc in semifinalele Australian Open

Simona Halep si Karolina Pliskova vor juca in sferturile de finala ale Australian Open, partida lor fiind programata maine.

INTERVIU Simona Halep: Simt ca nu s-a terminat misiunea mea aici! Cum va contracara ea jocul lui Angie Kerber

Simona Halep s-a calificat in semifinalele Australian Open, dupa ce a invins-o fara drept de apel pe Karolina Pliskova, din Cehia, scor 6-3, 6-2.

CTP dezvaluie secretul din spatele victoriei Simonei Halep, in sferturi, la Australian Open: A castigat datorita...

Cristian Tudor Popescu sustine ca Simona Halep a reusit sa se califice in semifinalele de la Australian Open datorita victoriei anterioare din meciul cu Lauren Davis despre care CTP spune ca a fost o.

CTP dezvaluie SECRETUL din spatele VICTORIEI Simonei Halep, in SFERTURI, la Australian Open: A castigat datorita...

Prima reactie a Simonei Halep, dupa ce s-a calificat in semifinale la Australian Open

Simona Halep, locul I WTA, a declarat, miercuri, ca totul a mers conform planului in meciul cu sportiva ceha Karolina Pliskova, desi nu a avut un inceput bun de joc. in partida din semifinale cu.

actualitate, 12:00