01:05

Simona Halep si-a comentat meciul disputat impotriva americancei Sloane Stephens: Reverul acela a fost bun! Da, mi-a placut! (VIDEO)

Simona Halep a debutat la turneul de la Washington cu o victorie impotriva americancei Sloane Stephens. Nu a fost un meci usor, a declarat tenismena noastra pentru Tennis Channel. Halep a. continuă pe B1

Simona Halep, despre partida cu Sloane Stephens: Nu a fost rau pentru primul tur si primul meci pe hard

Simona Halep, locul 2 WTA si cap de serie numarul 1, a declarat ca meciul cu Sloane Stephens a fost greu, dar se bucura pentru victorie, apreciind ca pentru primul meci pe hard nu a fost rau, informeaza site-ul oficial al competitiei.

Asa am trait Simona Halep cu Sloane Stephens in primul tur la Washington

Simona Halep a revenit in circuitul WTA la turneul de la Washington, unde jucatoarea din Romania face figura de principala favorita. Meciul cu Sloane Stephens din primul tur a fost live text in aceasta pagina.

SIMONA HALEP-MARIANA DUQUE-MARINO LIVE VIDEO STREAM ONLINE. Meci usor pentru Simona in SIMONA HALEP-MARIANA DUQUE-MARINO LIVE VIDEO STREAM ONLINE

Numarul 2 mondial joaca cu columbianaMariana Duque-Marino, numarul 115 mondial, in turul doi la Washington.

Simona Halep s-a calificat in sferturi la Washington, dupa o victorie in trei seturi cu Duque-Marino

Simona Halep, locul 2 WTA si cap de serie numarul 1, a invins-o, joi, cu scorul de 3-6, 6-4, 6-2, pe columbianca Mariana Duque-Marino din Columbia, locul 115 WTA, calificandu-se in sferturile de finala ale turneului de la Washington, potrivit news. ro. In faza urmatoare, Halep va evolua cu rusoaica Ekaterina Makarova, locul 58 WTA si cap de serie numarul 7.

Simona Halep nu mai crede in dragoste: Nu vrea nici o relatie pana nu ia un titlu de Mare Slem

Dragostea este ultima preocupare pentru Simona Halep, prioritarea numarul unu fiind lupta pentru pozitia de numar 1 in ierarhia feminina si primul titlu de Grand Slam. Halep a abandonat episodul Costa.

Simona Halep s-a calificat in sferturile turneului WTA de la Washington

Jucatoarea romana de tenis Simona Halep, numarul doi mondial, s-a calificat, joi, in sferturile de finala ale turneului WTA de la Washington, dotat cu premii totale de 226. 750 dolari, dupa ce a.

LIVE Simona Halep cu Mariana Duque Marino in turul 2 la Washington (20:50)

Simona Halep evolueaza, joi seara, in optimile de finala la Washington contra Marianei Duque Marino din Columbia, o jucatoare din afara topului 100 mondial.

LIVE Simona Halep cu Mariana Duque Marino in turul 2 la Washington

Asa am trait Simona Halep cu Mariana Duque Marino in turul 2 la Washington

Simona Halep a evoluat, joi seara, in optimile de finala la Washington contra Marianei Duque Marino din Columbia, o jucatoare din afara topului 100 mondial.