05:45

Stanciu si Chipciu se iau la tranta cu Mourinho in Europa League

Derby-ul serii de Europa League se disputa la Bruxelles intre formatia locala Anderlecht si Manchester United, titrata formatie engleza aflata in cautarea gloriei europene din era Sir Alex Ferguson. continuă pe Online Sport

Stanciu si Chipciu se dueleaza astazi cu Ibrahimovici si Mourinho in Liga Europa. Programul meciurilor

Anderlecht Bruxelles, echipa la care joaca romanii Nicolae Stanciu si Alex Chipciu, va intalni astazi formatia engleza Manchester United in sferturile de finala ale Ligii Europa.

ANDERLECHT - MANCHESTER LIVE. ONLINE STREAM DOLCE. CHIPCIU si STANCIU, in Europa League - VIDEO

ONLINE STREAM Europa League - VIDEO. Cele mai bune 8 echipe din UEFA Europa League isi continua in aceasta seara drumul catre trofeul din a doua competitie intercluburi de.

LIVE Anderlecht - Manchester United 0-1. Probleme de securitate intr-un alt meci din Europa League

De la 22:05 transmitem live text meciul dintre Anderlecht Bruxelles si Manchester United din prima mansa a sferturilor de finala ale Europa League. La gazde evolueaza internationalii Nicolae Stanciu si Alexandru Chipciu.

Europa League: Anderlecht vs Manchester United, capul de afis din sferturile de finala

Joi se vor disputa partidele din mansa tur a sferturilor de finala din Europa League. Anderlecht, formatie la care evolueaza romanii Nicolae Stanciu si Alexandru Chipciu, o va infrunta pe Manchester United, cel mai dificil adversar pe care belgienii il puteau intalni in aceasta faza a competitiei. Intalnirea dintre cele doua echipe va avea loc pe stadionul Constant Vanden Stock din Bruxelles, de la ora 22:05.

Un Pont pe Zi: Ce sa pariem la meciurile din Europa League (VIDEO)

Dan Bara a prezentat in editia de miercuri noapte cotele pentru meciurile din Europa League de joi seara. Acesta a oferit mai multe ponturi pariorilor. Pontul oferit de Dan Bara pentru meciul.

LIVE Anderlecht - Manchester United 0-0. Stanciu titular, Chipciu rezerva

actualitate, 05:45