10:15

Cupa Romaniei: Rapid a invins Delta Tulcea, scor 4-1, si s-a calificat in sferturi

Rapid Bucuresti s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei-Timisoreana, dupa ce a invins marti divizionara secunda Delta Tulcea, scor 4-1 3-1)/ Pentru Rapid au marcat Miselaricu 4. continuă pe B1

Rapid a invins Delta Tulcea, scor 4-1, si s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei.

Formatia Rapid Bucuresti s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei-Timisoreana, dupa ce a invins divizionara secunda Delta Tulcea, scor 4-1 3-1), intr-un meci in care primele doua reusite au fost autogoluri, potrivit Mediafax. Pentru Rapid au marcat Miselaricu 4 autogol), N. Cretu 22 autogol), Goga 24 si Pancu 90+4, in timp ce pentru Delta a inscris Florea 40 penalti). In minutul 12, Ovidiu Herea a ratat un penalti. Rapid: Albut - Wallace Al. Coman 46), Abrudan, .

Cupa Romaniei: Rapid, Petrolul Ploiesti si Astra Giurgiu s-au calificat in sferturile de finala

Rezultate din optimile Cupei Romaniei: Rapid, Astra si Petrolul merg in sferturi

Formatia Rapid Bucuresti s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei-Timisoreana, dupa ce a invins divizionara secunda Delta Tulcea, scor 4-1 3-1), intr-un meci in care primele doua reusite au fost autogoluri, potrivit Mediafax. Petrolul Ploiesti a invins, marti, in deplasare, cu scorul de 2-0 1-0), echipa FC Brasov, iar Astra Giurgiu a trecut pe teren propriu cu scorul de 5-1 1-1) de echipa CS Turnu Severin.

LIVE Cupa Romaniei. Rapid - Delta Tulcea 0-0

Optimile de finala ale Cupei Romaniei incep in aceasta seara, in direct pe onlinesport. ro. Azi se joacaAstra - CS Turnu Severin5-1),FC Brasov - Petrolul0-2) siRapid - Delta Tulcea21:30).

LIVE Cupa Romaniei. Rapid - Delta Tulcea 2-0

LIVE Cupa Romaniei. Rapid - Delta Tulcea 4-1

Optimile de finala ale Cupei Romaniei au inceput marti, in direct pe onlinesport. ro. Pana acum s-au jucatAstra - CS Turnu Severin5-1),FC Brasov - Petrolul0-2) siRapid - Delta Tulcea4-1).

LIVE Cupa Romaniei Rapid - Delta Tulcea (21:30)

Rapid se alatura sfert-finalistelor Cupei Romaniei

Rapid s-a impus cu 4-1 in meciul de pe teren propriu din optimile Cupei Romaniei cu Delta Tulcea. Doua autogoluri, golul lui Goga si golul lui Florea din penalty pentru Tulcea au marcat scorul la pauza. Daniel Pancu a marcat in prelungiri pentru 4-1.

LIVE Cupa Romaniei Brasov - Petrolul 0-2

Optimile de finala ale Cupei Romaniei incep in aceasta seara, in direct pe onlinesport. ro. Azi se joacaAstra - CS Turnu Severin18:30),FC Brasov - Petrolul18:45) siRapid - Delta Tulcea21:30).

LIVE Cupa Romaniei Astra - Severin 2-1 si Brasov - Petrolul 0-1

actualitate, 10:15