07:45

Cupa Romaniei: Rapid, Petrolul Ploiesti si Astra Giurgiu s-au calificat in sferturile de finala

Rapid Bucuresti s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei-Timisoreana, dupa ce a invins marti divizionara secunda Delta Tulcea, scor 4-1 3-1)/ Pentru Rapid au marcat Miselaricu 4. continuă pe B1

Cupa Romaniei: Rapid a invins Delta Tulcea, scor 4-1, si s-a calificat in sferturi

LIVE Cupa Romaniei. Rapid - Delta Tulcea 0-0

Optimile de finala ale Cupei Romaniei incep in aceasta seara, in direct pe onlinesport. ro. Azi se joacaAstra - CS Turnu Severin5-1),FC Brasov - Petrolul0-2) siRapid - Delta Tulcea21:30).

LIVE Cupa Romaniei. Rapid - Delta Tulcea 2-0

LIVE Cupa Romaniei. Rapid - Delta Tulcea 4-1

Optimile de finala ale Cupei Romaniei au inceput marti, in direct pe onlinesport. ro. Pana acum s-au jucatAstra - CS Turnu Severin5-1),FC Brasov - Petrolul0-2) siRapid - Delta Tulcea4-1).

LIVE Cupa Romaniei Rapid - Delta Tulcea (21:30)

LIVE Cupa Romaniei Brasov - Petrolul 0-2

Optimile de finala ale Cupei Romaniei incep in aceasta seara, in direct pe onlinesport. ro. Azi se joacaAstra - CS Turnu Severin18:30),FC Brasov - Petrolul18:45) siRapid - Delta Tulcea21:30).

Rezultate din optimile Cupei Romaniei: Rapid, Astra si Petrolul merg in sferturi

Formatia Rapid Bucuresti s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei-Timisoreana, dupa ce a invins divizionara secunda Delta Tulcea, scor 4-1 3-1), intr-un meci in care primele doua reusite au fost autogoluri, potrivit Mediafax. Petrolul Ploiesti a invins, marti, in deplasare, cu scorul de 2-0 1-0), echipa FC Brasov, iar Astra Giurgiu a trecut pe teren propriu cu scorul de 5-1 1-1) de echipa CS Turnu Severin.

Cupa Romaniei: Programul meciurilor si al televizarilor

Cupa Romaniei programeaza in aceasta saptamana partidele din optimile de finala. Astra - CS Severin va fi primul meci marti, ora 18:30), in timp ce Pandurii - Dinamo va fi ultima partida joi, 21:30). Intra in material pentru a vedea programul complet al disputelor.

LIVE Cupa Romaniei Astra - Severin 2-1 si Brasov - Petrolul 0-1

LIVE Cupa Romaniei Astra - Severin 1-1 si Brasov - Petrolul 0-1

actualitate, 07:45