01:05

Elena Merisoreanu, acuzatii grave la adresa lui Petru Mircea. Ce divulga despre fostul sot al Madalinei Manole (exclusiv)

Playtech Playtech,

Elena Merisoreanu nu a mai putut sa se abtina si a iesit la atac! Vedeta a avut cateva replici dure de spus la adresa lui Petru Mircea, fostul sot al Madalinei Manole. Romanii nu credeau ca o sa se ajunga la asa ceva. Marian Manole, scandal cu Petru Mircea. Situatia este halucinanta De curand, un . continuă pe Playtech

Danemarca, acuzatii grave la adresa Angliei in cadrul Euro 2020. De la ce a pornit totul

Dupa semifinala Euro 2020, Danemarca face acuzatii grave la adresa Angliei. Partida desfasurata miercuri seara, pe Wembley, s-a incheiat cu victoria englezilor cu 2-1. Golul decisiv a fost marcat de Harry Kane, in minutul 104 al prelungirilor, dupa ce intial tot el ratase un penalty ce a iscat uriase controverse. in finala, nationala Three Lions .

Elena Merisoreanu l-a dat de gol pe Catalin Maruta. iti vei schimba radical parerea despre el

Elena Merisoreanu a dat cartile pe fata in legatura cu Catalin Maruta! Starul a ramas fara cuvinte in propria emisiune dupa ce interpreta de muzica populara a facut cateva detalii publice despre viata starului de la PRO TV. Elena Merisoreanu a spus totul. Ce s-a aflat despre Catalin Maruta Elena Merisoreanu a fost invitata astazi, .

Fratele Madalinei Manole iese la atac la Petru Mircea: Vrea sa-mi bage pumnul in gura

E scandal de proportii intre fratele si sotul raposatei Madalina Manole. Cei doi nu se suporta, iar fratele artistei isi acuza cumnatul ca ii interzice sa isi vada nepotul. Fratele Madalinei Manole iese la atac la Petru Mircea Acum, Marian Manole spune ca vrea sa il dea in judecata pe Petru Mircea, mai ales ca, .