21:15

PSG, victorii pe linie in Ligue 1 - Lionel Messi, accidentat, a ratat si meciul cu Montpellier

Paris Saint-Germain a invins, sambata, pe teren propriu, cu scorul de 2-0, echipa Montpellier, intr-un meci din etapa a opta a campionatului Frantei. continuă pe Hotnews

Lionel Messi primeste inca o veste mai putin fericita

S-a transferat in vara acestui an de la FC Barcelona la PSG, dar inceputul aventurii la gruparea pariziana nu este pe masura asteptarilor pentru Lionel Messi.

PSG castiga in prelungiri cu Metz si ramane cu punctaj maxim in Ligue 1 |Violente intre suporteri la alte doua partide

In absenta lui Lionel Messi, accidentat, cei de la PSG au avut emotii in deplasarea de la Metz.

VIDEO PSG, inca o victorie chinuita in Ligue 1

PSG a obtinut o noua victorie in prelungiri, trupa lui Mauricio Pochettino marcand golul izbavitor contra lui Metz, ultima clasata, in minutul 95. Partida a facut parte din runda cu numarul VII din Ligue 1.

actualitate, 21:15