14:00

Simona Halep a revenit in tara: A trecut supararea, sunt OK

Simona Halep a declarat, joi, pe Aeroportul Henri Coanda, la intoarcerea din Australia, ca i-a trecut supararea de dupa infrangerea in fata Serenei Williams, precizand ca se bucura de faptul ca a atins totusi faza sferturilor de finala ale Grand Slam-ului de la Melbourne. continuă pe Hotnews

Simona Halep a revenit in Romania. Primele ganduri dupa Australian Open

Eliminata in sferturile de finala la primul turneu major al anului, Simona Halep a revenit joi in Romania pentru o perioada de pauza intre competitii.

VIDEO Adversara infernala in semifinale pentru invingatoarea partidei dintre Simona Halep si Serena Williams

Nu a fost loc de surprize, iar favorita numarul trei a facut fara emotii pasul in semifinalele de la Australian Open. Naomi Osaka a trecut de surpriza Su-Wei Hsieh si asteapta acum sa afle numele adversarei din penultimul act de la Melbourne: Simona Halep sau Serena Williams.

Totul despre Simona Halep vs. Serena Williams, la Australian Open 2021. Data si ora meciului, cotele de la casele de pariuri, palmares

Dupa ce a trecut in 3 seturi de Iga Swiatek, in optimile Australian Open 2021, Simona Halep va avea o noua confruntare de foc la turneul australian. Sportiva romanca o va intalni in sferturi pe Serena.

Simona Halep, ocolita de adversare la Australian Open. Nu prea imi place!

Dupa ce s-a calificat in semifinalele Australian Open, Naomi Osaka a declarat ca nu ii place sa joace impotriva Simonei Halep, gand cu care au rezonat mai multe jucatoare de tenis de-a lungul timpului. Este cu siguranta o batalie psihica si fizica. Este cu adevarat dificila. Returneaza mingea de fiecare data. Naomi Osaka, despre adversara .

Simona Halep, dupa ce a fost invinsa de Serena Williams la Australian Open: Am facut un joc bun, nu sunt asa dezamagita. Trebuie sa revin intr-o forma buna din punct de vedere mental

Simona Halep locul 2 WTA) a sustinut, dupa meciul cu Serena Williams din sferturile Australian Open, ca a facut un joc bun si nu este asa dezamagita ca a pierdut. Disputa s-a terminat cu 6-3, 6-3 pentru.

Naomi Osaka nu vrea sa joace cu Simona Halep in semifinale la Australian Open

Japoneza Naomi Osaka a declarat, marti, dupa ce s-a calificat in semifinalele Australian Open, va nu si-o doreste ca adversara pe Simona Halep. Romanca va evolua, tot marti, de la ora 10. 00, cu Serena Williams, in sferturi.

Simona Halep a spus tot adevarul. De ce a pierdut in fata Serenei Williams, de fapt

Meciul mult asteptat dintre Simona Halep si Serena Williams este discutat si acum. Dupa ce specialistii si sustinatorii celor doua jucatoare de tenis si-au spus parerea despre confruntare, iata ca a venit si randul campioanei noastre sa vorbeasca despre meciul contra americancei! Simona Halep, concluzii dupa confruntarea cu Serena Williams Simona Halep merge cu fruntea .

Reactia lui CTP, dupa ce Simona Halep a pierdut cu Serena Williams. Nu-mi pare rau!

Simona Halep a ratat calificarea in semifinala competitiei Australian Open in fata Serenei Williams. Cum a reactionat Cristian Tudor Popescu la esecul recent al campioanei noastre? Simona Halep pierde la Australian Open in fata Serenei Williams. Reactia lui CTP Partida dintre Simona Halep si Serena Williams s-a terminat in favoarea americancei, scor 3-6, 3-6. Numarul .

Cum a fost surprinsa Serena Williams, inaintea meciului cu Simona Halep. Si organizatorii s-au mirat

Marti, 16 februarie 2021, are loc meciul dintre Simona Halep si Serena Williams din sferturile de finala de la Australian Open 2021. Cum a fost surprinsa Serena Williams, inaintea meciului cu Simona Halep. Si organizatorii s-au mirat de gestul facut de jucatoarea americanca. Cum a fost surprinsa Serena Williams, inaintea meciului cu Simona Halep Tensiune .

Dan Negru, reactie uluitoare despre Simona. Halep e o intamplare!

Dan Negru a avut o reactie uluitoare in ceea ce o priveste pe Simona Halep. Ce a spus prezentatorul TV despre tenismena, dupa ce aceasta a fost eliminata de Serena Williams? Dan Negru, reactie la adresa Simonei Halep Dupa eliminarea Simonei Halep de Serena Williams, de la Australian Open 2021, Dan Negru a reactionat pe .

actualitate, 14:00