22:30

Liga I: ACS Poli - Sageata debuteaza cu Simona Amanar la centru.

Meciul ACS Poli Timisoara - Sageata Navodari, din etapa a XXI-a a Ligii I, va promova campania Help25, care sustine un program de depistare precoce a cancerului la san pentru femeile din Regiunea de Vest. In cadrul evenimentului, ambasadoarea campaniei, Simona Amanar, va da lovitura de incepere a partidei, conform Mediafax. Cu ocazia partidei de sambata, 1 martie, cu Sageata Navodari, se va mediatiza aceasta actiune, voluntari ai programului urmand sa ofere publicului materiale informative . continuă pe România Liberă

Simona Amanar va da lovitura de incepere la meciul de fotbal ACS Poli-Sageata Navodari

Echipa de fotbal ACS Poli Timisoara sprijina Campania Help25, destinata implementarii si derularii Programului de depistare precoce a cancerului la san pentru femeile din Regiunea de Vest .

LIVE Liga 1 Gaz Metan-ACS Poli 0-0

Prima etapa din 2014 se incheie, luni seara, cu urmatoarele trei jocuri:Ceahlaul-U Cluj 1-1,Concordia-Steaua 1-4si Gaz Metan-ACS Poli 20:30), toate transmise LIVETEXT pe site.

LIVE Liga 1 Concordia-Steaua 0-3 si Gaz Metan-ACS Poli 0-0

Prima etapa din 2014 se incheie, luni seara, cu urmatoarele trei jocuri:Ceahlaul-U Cluj 1-1,Concordia-Steaua 19:30) si Gaz Metan-ACS Poli 20:30), toate transmise LIVETEXT pe site.

LIVE Liga 1 Concordia-Steaua 0-2 si Gaz Metan-ACS Poli 0-0

LIVE Liga 1 Ceahlaul-U Cluj (18:00), Concordia-Steaua (19:30) si Gaz Metan-ACS Poli (20:30)

Prima etapa din 2014 se incheie, luni seara, cu urmatoarele trei jocuri:Ceahlaul-U Cluj 18:00), Concordia-Steaua 19:30) si Gaz Metan-ACS Poli 20:30), toate transmise LIVETEXT pe site.

Liga I: Gaz Metan Medias - ACS Poli Timisoara, scor 0-1

Formatia ACS Poli Timisoara a invins, luni, in deplasare, cu scorul de 1-0, echipa Gaz Metan Medias, in ultimul meci al etapei a XX-a a Ligii I. in cadrul meciului mediesenii au ratat doua lovituri de la 11 .

MINUT cu MINUT Ceahlaul-U Cluj 1-1, Concordia-Steaua 1-4 si Gaz Metan-ACS Poli 0-1

Prima etapa din 2014 s-a incheiat, luni seara, cu urmatoarele trei jocuri:Ceahlaul-U Cluj 1-1,Concordia-Steaua 1-4si Gaz Metan-ACS Poli 0-1, toate transmise LIVETEXT pe site.

ACS Poli castiga dramatic la Medias

Gaz Metan Medias a rezistat bine in fata lui ACS Poli, in ciuda faptului ca a evoluat cu un om in minus inca din minutul 3. Mai mult decat atat, mediesenii au ratat doua lovituri de pedeapsa in minutele 73 si 78, pentru ca Florin Nanu sa ofere cireasa de pe tort, scor final 0-1, cu o reluare spectaculoasa din fata portii.

Gaz Metan - ACS Poli 0-1. Timisoara a jucat un meci intreg cu un om in plus, Medias a ratat doua penaltyuri

In primul meci de la reluarea campionatului Gaz Metan Medias si ACS Poli au ioferit un spectacol de slaba factura. Banatenii au jucat un meci intreg cu un om in plus, iar gazdele au ratat doua lovituri de pedeapsa.

LIVE Liga 1 Concordia-Steaua 0-2

actualitate, 22:30