15:01

Euro 2016, meciurile din 25 iunie: Elvetia-Polonia (16:00), Tara Galilor-Irlanda de Nord (19:00), Croatia-Portugalia (22:00)

Dupa doua zile de pauza de la incheierea fazei grupelor, Euro 2016 continua cu optimile de finala, faza a competitiei care se va disputa in 3 zile. Prima runda eliminatorie a Campionatului European debuteaza sambata, de la ora 16:00, cu partida dintre Elvetia si Polonia. Urmatoarele doua confruntari ale zilei sunt Tara Galilor-Irlanda de Nord 19:00) si Croatia-Portugalia 22:00). Meciurile vor fi transmise Live Score pe HotNews. ro si in direct la Dolce Sport si Pro Tv Croatia-Portugalia). continuă pe Hotnews

Euro 2016, meciurile din 22 iunie: Islanda-Austria (19:00), Ungaria-Portugalia (19:00), Italia-Irlanda (22:00), Suedia-Belgia (22:00)

Faza grupelor de la Euro 2016 se incheie miercuri, cu ultima etapa din Grupa E si Grupa F. Ultimele doua meciuri din Grupa F sunt programate de la ora 19:00, Islanda va evolua contra Austriei, iar Ungaria va juca impotriva Portugaliei. De la ora 22:00, se vor disputa ultimele doua partide din Grupa E, Italia-Irlanda si Suedia-Belgia. Meciurile vor fi transmise Live Score la HotNews. ro si in direct la Dolce Sport.

Surpriza uriasa la EURO 2016. Viitoarea adversara a Romaniei trece in sferturi

Polonia este prima tara care se califica in sferturile EURO 2016, dupa ce a trecut la penalty-uri de Elvetia. Nationalele de fotbal ale Poloniei si Elvetiei erau la egalitate, 1-1 1-0), dupa 120 de.

EURO 2016, cote imbunatatite pentru meciurile de astazi. Croatia, favorita cu Portugalia!

Iti semnalam niste cote imbunatatite la pariurile sportive pentru meciurile de astazi din optimile EURO 2016.

EURO 2016. Polonia este prima echipa calificata in sferturi

Polonia s-a calificat in sferturile de finala ale EURO 2016, dupa o victorie la penalty-uri in fata Elvetiei. La finalul celor 120 de minute de joc scorul a fost 1 - 1. Pentru polonezi a deschis.

Tabloul optimilor de finala de la EURO 2016: Italia - Spania, cap de afis

Dupa meciurile de marti seara din Grupele C si D ale EURO 2016 a inceput sa capete formatabloul optimilor de finala.

Horoscop zilnic, 25 iunie 2016. Gemenii planifica o calatorie

Horoscop zilnic, 25 iunie 2016. Gemenii organizeaza activitati relaxante, printre care si o calatorie, in timp ce Scorpionii devin tandri si foarte melancolici.

Horoscopul perioadei 25 iunie - 3 iulie, prezentat de Alina Badic, Tana Rosca, Vanda Florea si Ingrid Baciu (VIDEO)

Alina Badic a prezentat, sambata, in cadrul emisiunii 360 de grade, horoscopul pentru perioada 25 iunie - 3 iulie, alaturi de Tana Rosca, Vanda Florea si Ingrid Baciu. in cadrul emi.

25 iunie in istorie: incepe construirea Casei Poporului. Se infiinteaza Clubul Rapid

CALENDAR: Ce s-a intamplat la 25 iunie .

HOROSCOP 25 iunie. Berbecii vor primi recompense in weekend

Horoscop maine, 25 iunie. Berbecii vor primi recompense in weekend, iar Scorpionii pregatesc o afacere importanta. Deschide galeria foto pentru a vedea previziunile pentru toate zodiile.

ANM a emis un cod galben de canicula persistenta pentru zilele de 24 si 25 iunie

ANM a emis o atentionare cod galben de canicula persistenta si disconfort termic accentuat pentru mai multe judete din sudul si vestul tarii, pentru intervalul 24 - 25 iunie. in intervalul.

actualitate, 15:01