08:30

Romania-Danemarca LIVE TEXT. Sferturile Campionatului Mondial de Handbal feminin

Nationala feminina de handbal a Romaniei infrunta in aceasta seara Danemarca, echipa gazda, in sferturile de finala ale Campionatului Mondial. Cu putin timp inainte de startul partidei Romania - Danemarca,. continuă pe Antena3

Romania-Danemarca LIVE TEXT. Nordicele incep bine repriza secunda

Romania-Danemarca LIVE TEXT. Meciul intra in prelungiri, am avut calificarea in mana

Romania invinge BRAZILIA si se califica in sferturile Campionatului Mondial de Handbal

Nationala de handbal feminin a Romaniei s-a calificat, duminica, la Kolding, in sferturile de finala ale Campionatului Mondial.

Romania invinge Brazilia si se califica in sferturile Campionatului Mondial de Handbal

Romania este sigura ca va ajunge in turneele de calificare pentru Jocurile Olimpice de la Rio de Janeiro, dupa victoria superba reusita in fata Braziliei, campioana mondiala din 2013, scor.

Romania bate Danemarca si se califica in semifinalele Campionatului Mondial de handbal feminin

LIVE Romania-Danemarca in sferturi la Campionatul Mondial de handbal feminin. Meciul ajunge in prelungiri

Romania si Danemarca, tara gazda a turneului final, se intalnesc miercuri seara de la 21:45, live text in aceasta pagina, in ultimul sfert de finala de la Campionatul Mondial.

LIVE Romania-Danemarca in sferturi la Campionatul Mondial de handbal feminin

LIVE Romania-Danemarca in sferturi la Campionatul Mondial de handbal feminin (21:45)

LIVETEXT, ora 21.30 Brazilia - Romania, in optimile Campionatului Mondial de handbal. Nationala joaca o carte mare

Fetele din nationala de handbal intalnesc de la ora 21. 30 DolceSport si www. adevarul. ro) reprezentativa Braziliei, campioana mondiala en-titre, in optimile de finala ale Mondialului din Danemarca.

LIVETEXT, ora 21.30 Romania - Brazilia, in optimile Campionatului Mondial de handbal. Meci fabulos al Cristinei Neagu

Fetele din nationala de handbal joaca impotriva reprezentativei Braziliei, campioana mondiala en-titre, in optimile de finala ale Mondialului din Danemarca.

actualitate, 08:30