23:45

Simona Halep schimba strategia. Decizie importanta care va fi aplicata la turneul de Grand Slem de la Wimbledon

Simona Halep a fost eliminata in turul al treilea al turneului de la Birmingham, ultimul dinaintea Grand Slemului de la Wimbledon. continuă pe Adevărul

CTP: Simona Halep s-a schimbat. E aroganta, incapatanata si incearca sa joace tenisul ala unic pe care il stie ea de pe fundul terenului. Nu vrea sa invete nimic

Cristian Tudor Popescu critica prestatia Simonei Halep din ultima perioada si sustine ca aceasta s-a schimbat, acum fiind aroganta si incapatanata. S-a schimbat n. r. Simona Halep), e aroganta, e.

GAME cu GAME Simona Halep in sferturi la Birmingham. Un set secund de cosmar pentru Simona

Ati urmarit live text pe onlinesport. ro, vineri de la ora 15:00, sfertul de finala de la Birmingham care le-a opuspe Simona Halep si Kristina Mladenovic.

Simona Halep s-a retras din proba de dublu de la Birmingham

Jucatoarea Simona Halep, locul 3 WTA, a decis sa nu joace meciul de dublu din sferturile de finala ale turneului de la Brimingham, dupa ce a fost eliminata la simplu, transmite Mediafax. Halep, cap de serie numarul 1, a fost invinsa, vineri, cu scorul de 2-6, 6-0, 7-6 4), de sportiva franceza Kristina Mladenovic, locul 43 WTA, in sferturile de finala ale turneului de categorie Premier de la Birmingham.

VIDEO Simona Halep la Birmingham, rezumatul meciului pierdut cu Mladenovici. inca un 0-6 de uitat

Simona Halep a pierdut meciul cu Kristina Mladenovici, din sferturile de finala ale turneului de la Birmingham, care face parte din categoria Premier.

Clasament WTA: Cate puncte va avea Simona Halep dupa Birmingham

Simona Halep va castiga doar 70 de puncte in clasamentul WTA, care va fi dat publicitatii, luni, in urma turneului Premier de la Birmingham. Turneul britanic nu va aduce modificari in topul mondial.

Simona Halep a fost eliminata in sferturile de finala ale turneului de la Birmingham

Simona Halep, locul 3 WTA si cap de serie numarul 1, a fost invinsa, vineri, cu scorul de 2-6, 6-0, 7-6 4), de sportiva franceza Kristina Mladenovic, locul 43 WTA, in sferturile de finala ale turneului de categorie Premier de la Brimingham, anunta Mediafax. Meciul a durat o ora si 52 de minute. Frantuzoiaca va juca in semifinale cu sportiva Karolina Pliskova din Cehia, locul 12 WTA si cap de serie numarul 6, care a dispus, cu 6-2, 6-2, de Carla Suarez Navarro din Spania, locul 9 WTA si cap de serie numarul 3.

LIVE Simona Halep in sferturi la Birmingham

Urmariti live text pe onlinesport. ro, vineri de la ora 15:00, sfertul de finala de la Birmingham care le opune pe Simona Halep si Kristina Mladenovic.

LIVE Simona Halep in sferturi la Birmingham (vineri, ora 15:00)

Simona Halep la Birmingham: adversara de batut pentru romanca in sferturi. Cine s-a impus in ultimul duel direct

Simona Halep are sanse mari sa ajunga in semifinalele primului turneu de pe iarba la care a participat in 2015 datorita unui rezultat surpriza.

actualitate, 23:45